Kurumsal

Kurumsal

Hakkında

Doğuş Zemin Sistemleri Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanrnası ile mümkündür.

Yapı ve pvc zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.

Doğuş Zemin Sistemleri olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güler yüzle hizmetinizdeyiz.

Vizyon

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Misyon

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

Ürün Grupları

PVC Zemin Kaplamaları / Homojen, Heterojen, Kondaktif
Spor Saha Zeminleri & Kauçuk Zemin Kaplamaları
Parke Zemin Kaplamaları / Laminat ve Lamine Parkeler
Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri
Epoksi Zemin Kaplamaları
Karo ve Rulo Halılar
Asma Tavan Sistemleri
Bölme Duvar Sistemleri
Henkel & Uzin Yapıştırıcılar