Weber Ürünleri

weber.floor YS 1

Çok yüksek oranda yüke ve yüksek oranda araç trafiğine maruz kalan endüstriyel zeminlerde yüzey mukavemetini ve aşınma direncini yükselten çimento, özel seçilmiş agrega, silisyum karbür, pigment ve özel katkı esaslı yüzey sertleştirme harcı.

weber.floor YS 4

Ağır yüke ve yoğun araç trafiğine maruz kalan endüstriyel zeminlerde yüzey aşınma direncini yükselten çimento, özel agreag , korunt, pigment ve özel katkı esaslı yüzey sertleştirme harcı.

weber.floor YS 6

Orta seviyede yüke ve araç trafiğine maruz kalan endüstriyel zeminlerde yüzey aşınma direncini yükselten çimento, özel seçilmiş agrega, kuvars, pigment ve özel katkı esaslı yüzey sertleştirme harcı.

weber.floor 4650

4-15 mm arasında uygulanabilen, kendiliğinden yayılan, tesviyesini alan bütünüyle renkli, çimento esaslı son kat dekoratif zemin kaplama malzemesidir.

weber.floor Protect

weber.floor protect astar ve ciladan oluşan çift komponentli su bazlı PU bir cila sistemidir. Özellikle kendiliğinden yayılan, renkli çimento esaslı dekoratif bir zemin kaplaması olan weber.floor 4650 ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. weber.floor protect zemine mat ve doğal bir görünüm verir.

weber.floor LVL 05

1-5 mm arasında uygulanabilen, çimento esaslı, kendiliğinden yayılabilen tesviye şapı.

weber.floor LVL 10

1-10 mm arasında uygulanabilen, çimento esaslı, yüksek performanslı, kendiliğinden yayılabilen tesviye şapı.

weber.floor 4032

1-10 mm arasında uygulanabilen, çimento esaslı, kendiliğinden yayılan,çok hızlı kuruyan tesviye şapı.

weber.floor 4716

Çimento esaslı zemin kaplamaları öncesinde uygulanan stiren /akrilat esaslı, alkali dayanımı yüksek zemin astarı.

weber.prim N

Emici ve tozumaya müsait zeminler için, akrilik emülsiyon esaslı, alkaliye dayanıklı, renksiz kullanıma hazır zemin astarı .